Rozpis uzavření hal v květnu 2023

středa 1.5.2024                 Hala 3                       08:30 – 17:00                     ČSH Kraj – turnaj házené

pátek 3.5.2024                  Hala 3                       07:00 – 22:00                     DBaK Plzeň – MČR u11 dávek

čtvrtek 9.5.2024                Hala 1                       09:00 – 14:00                     ZČU – univerzitní liga, florbal

pátek 10.5.2024                Hala 1                       09:00 – 15:00                     DDM Stod – turnaj škol, florbal

pátek 10.5.2024                Hala 1                       18:00 – 22:00                     Český Gymnastická Federace

úterý 14.5.2024                 Hala 1                       09:00 – 13:00                     UK Praha – univerzitní liga, futsal a florbal

středa 15.5.2024               Hala 1                       16:00 – 22:00                     SSK Talent Plzeň – extraliga házené

středa 15.5.2024               Zápasovna               16:00 – 22:00                     SSK Talent Plzeň – extraliga házené

pondělí 20.5.2024            Hala 1                       16:00 – 18:00                     Český svaz házené – reprezentace mládeže

úterý 21.5.2024                 Hala 1                       10:00 – 12:00                     Český svaz házené – reprezentace mládeže

úterý 21.5.2024                 Hala 1                       16:00 – 18:00                     Český svaz házené – reprezentace mládeže

středa 22.5.2024               Hala 1                       10:00 – 12:00                     Český svaz házené – reprezentace mládeže

středa 22.5.2024               Hala 1                       12:00 – 22:00                     SSK Talent Plzeň – extraliga házené

středa 22.5.2024               Zápasovna               12:00 – 22:00                     SSK Talent Plzeň – extraliga házené

středa 22.5.2024               Hala 3                       16:00 – 18:00                     Český svaz házené – reprezentace mládeže

čtvrtek 23.5.2024             Hala 1                       10:00 – 12:00                     Český svaz házené – reprezentace mládeže

čtvrtek 23.5.2024             Hala 1                       16:00 – 18:00                     Český svaz házené – reprezentace mládeže

pátek 24.5.2024                Hala 1                       10:00 – 12:00                     Český svaz házené – reprezentace mládeže

pátek 24.5.2024                Hala 1                       16:00 – 18:00                     Český svaz házené – reprezentace mládeže

pátek 24.5.2024                Hala 2                       08:00 – 14:00                     Junior NBA – školná basketbalový turnaj

středa 29.5.2024               Hala 1                       13:00 – 22:00                     SSK Talent Plzeň – extraliga házené

středa 29.5.2024               Zápasovna               14:00 – 22:00                     SSK Talent Plzeň – extraliga házené

čtvrtek 30.5.2024             Hala 1                       07:00 – 22:00                     MČR ping pong

pátek 31.5.2024                Hala 1                       07:00 – 22:00                     MČR ping pong

pátek 31.5.2024                Hala 2                       15:00 – 22:00                     MČR ping pong

pátek 31.5.2024                Hala 3                       15:00 – 22:00                     MČR ping pong

pátek 31.5.2024                Zápasovna               07:00 – 22:00                     MČR ping pong      

                                   

Všem nájemníkům odpadají ve výše vypsaných dnech tréninkové jednotky


Aktuality

Kalendář Více

Super finále extraligy mužů
Pilsen POWERCHAIR open
Paraflorbalová liga 2023-2024