Rozpis uzavření hal v dubnu 2024

Pondělí 1.4.2024               Hala 1                       17:00 – 19:00 hod.                       Český Svaz Házené

Úterý 2.4.2024                  Hala 1                       10:00  - 12:00 hod.                       Český Svaz Házené

Úterý 2.4.2024                  Hala 1                       16:00 – 21:00 hod.                       SSK Talent – extraliga házené

Úterý 2.4.2024                  Zápasovna               16:00 – 21:00 hod.                       SSK Talent – extraliga házené

Čtvrtek 4.4.2024               Hala 1, salonek       18:00 – 22:00 hod.                       SK Interobal – extraliga futsalu

Pátek 5.4.2024                  Hala 1                       10:00 – 12:00 hod.                       Český Svaz Házené

Pátek 5.4.2024                  Hala 1                       17:00 – 12:00 hod.                       Český Svaz Házené

Úterý 9.4.2024                  Hala 3                       20:00  - 21:30 hod.                       Český Svaz Házené

Středa 10.4.2024              Hala 1                       10:00  - 12:00 hod.                       Český Svaz Házené

Středa 10.4.2024              Hala 1                       18:00 – 19:30 hod.                       Český Svaz Házené

Čtvrtek 11.4.2024             Hala 1                       10:00 – 12:00 hod.                       Český Svaz Házené

Čtvrtek 11.4.2024             Hala 2                       08:00 – 15:00 hod.                       AŠSK Plzeň – turnaj škol   

Čtvrtek 11.4.2024             Hala 3                       08:00 – 15:00 hod.                       AŠSK Plzeň – turnaj škol               

Čtvrtek 11.4.2024             Hala 3                       18:30 - 20:00 hod.                        Český Svaz Házené

Pátek 12.4.2024                Hala 1                       09:00 – 10:30 hod.                       Český Svaz Házené

Pátek 12.4.2024                Hala 1                       19:30 – 21:00 hod.                       Český Svaz Házené

Pondělí 15.4.2024            Hala 1                       08:00 – 14:00 hod.                       Mikulášské Gymnázium – turnaj škol

Pondělí 15.4.2024            Hala 2                       08:00 – 14:00 hod.                       Mikulášské Gymnázium – turnaj škol

Úterý 16.4.2024                Hala 1                       08:00 – 12:00 hod.                       Mikulášské Gymnázium – turnaj škol

Úterý 16.4.2024                Hala 2                       08:00 – 12:00 hod.                       Mikulášské Gymnázium – turnaj škol

Čtvrtek 18.4.2024             Hala 2                       08:00 – 14:00 hod.                       AŠSK Plzeň – turnaj škol

Pátek 26.4.2024                Hala 2                       08:00 – 22:00 hod.                       BK Lokomotiva Plzeň – MČR u11

Pátek 26.4.2024                Hala 3                       08:00 – 22:00 hod.                       BK Lokomotiva Plzeň – MČR u11

Pátek 26.4.2024                Hala 4                       08:00 – 22:00 hod.                       BK Lokomotiva Plzeň – MČR u11

                                                         

Všem nájemníkům odpadají ve výše vypsaných dnech tréninkové jednotky


Aktuality

Kalendář Více

Pilsen POWERCHAIR open
Paraflorbalová liga 2023-2024