Pátek 1.3.2024                  Hala 1                       12:00 – 15:00 hod.                       Český Svaz Házené

Pátek 1.3.2024                  Hala 2                       17:00 – 20:00 hod.                       VK TJ Lokomotiva Plzeň – 1.liga žen

Pátek 1.3.2024                  Hala 3                       18:00 – 21:00 hod.                       BK Lokomotiva Plzeň – 1.liga mužů

Pátek 8.3.2024                  Hala 1                       19:00 – 22:00 hod.                       SK Interobal Plzeň – extraliga futsalu

Středa 13.3.2024              Hala 2                       08:00 – 13:00 hod.                       Masarykova ZŠ – školní turnaj

Středa 13.3.2024              Hala 1                       18:00 – 21:00 hod.                       SK Interobal Plzeň – extraliga futsalu

Pátek 15.3.2024                Hala 2                       17:00 – 20:00 hod.                       VK TJ Lokomotiva Plzeň – 1.liga žen

Pátek 15.3.2024                Hala 3                       18:00 – 21:00 hod.                       BK Lokomotiva Plzeň – 1.liga mužů

Čtvrtek 21.3.2024             Hala 1                       07:00 – 22:00 hod.                       Koncert skupiny NAZARETH                                                  

Čtvrtek 21.3.2024             Zápasovna               07:00 – 22:00 hod.                       Koncert skupiny NAZARETH

Pátek 22.3.2024                Hala 2                       17:00 – 20:00 hod.                       VK TJ Lokomotiva Plzeň – 1.liga žen

Pondělí 25.3.2024            Hala 1                       15:00 – 22:00 hod.                       SSK Talent „A“ – extraliga házené

Pondělí 25.3.2024            Zápasovna               15:00 – 22:00 hod.                       SSK Talent „A“ – extraliga házené

Čtvrtek 28.3.2024             Hala 1                       10:00 – 15:00 hod.                       Liga Férového Futsalu

Pátek 29.3.2024                Hala 1                       16:00 – 22:00 hod.                       SSK Talent „A“ – extraliga házené

Pátek 29.3.2024                Zápasovna               16:00 – 22:00 hod.                       SSK Talent „A“ – extraliga házené

Pátek 29.3.2024                Hala 2                       17:00 – 22:00 hod.                       Lenoxos – florbal vozíčkářů    

Pátek 29.3.2024                Hala 3                       17:00 – 22:00 hod.                       Lenoxos – florbal vozíčkářů

                       

Všem nájemníkům odpadají ve výše vypsaných dnech tréninkové jednotky