Pátek 2.2.2024                  Hala 1                       16:30 – 20:30 hod.                       SSK Talent – zápasy dorostu                  

Pátek 2.2.2024                  Hala 2                        08:00 – 13:30 hod.                      Český Florbal – turnaj škol

Pátek 2.2.2024                  Hala 2                       17:00 – 20:00 hod.                       VK TJ Lokomotiva Plzeň – 1.liga žen

Středa 7.2.2024                 Hala 1                       08:00 – 12:30 hod.                       FBC Plzeň – turnaj škol

Pátek 9.2.2024                  Hala 1                       17:00 – 22:00 hod.                       Den futsalu – zápasy FC Jerigo a SK Interobal

Pátek 9.2.2024                  Hala 2                       17:00 – 20:00 hod.                       VK TJ Lokomotiva Plzeň – 1.liga žen

Pondělí 12.2.2024            Hala 1                       09:00 – 12:00 hod.                       Krajský svaz futsalu – futsalová liga škol

Úterý 13.2.2024                Hala 1                       09:00 – 11:00 hod.                       Krajský svaz futsalu – futsalová liga škol

Středa 14.2.2024              Hala 1                       09:00 – 12:00 hod.                       Krajský svaz futsalu – futsalová liga škol

Středa 14.2.2024              Hala 1                       16:00 – 21:00 hod.                       SSK Talent „A“ – extraliga

Středa 14.2.2024              Zápasovna               16:00 – 21:00 hod.                       SSK Talent „A“ – extraliga

Čtvrtek 15.2.2024             Hala 1                       07:00 – 22:00 hod.                       Český Svaz Pozemního Hokeje – MČR

Čtvrtek 15.2.2024             Zápasovna               07:00 – 22:00 hod.                       Český Svaz Pozemního Hokeje – MČR

Pátek 16.2.2024                Hala 1                       07:00 – 22:00 hod.                       Český Svaz Pozemního Hokeje – MČR

Pátek 16.2.2024                Zápasovna               07:00 – 22:00 hod.                       Český Svaz Pozemního Hokeje – MČR

Čtvrtek 22.2.2024             Hala 1                       10:00 – 15:00 hod.                       Liga Férového Fotbalu – liga škol

Pátek 23.2.2024                Hala 1                       18:00 – 22:00 hod.                       SK Interobal – extraliga futsalu

Pátek 23.2.2024                Hala 2                       17:00 – 20:00 hod.                       VK TJ Lokomotiva Plzeň – 1.liga žen

 

                       Všem nájemníkům odpadají ve výše vypsaných dnech tréninkové jednotky